רוכבים משגב 2010              06/03/2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בוגרים 19-29

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

395

מאיר

הילטון

עצמאי

3

01:10:15

2

397

לנג

נועם

Team Focus

3

01:15:20

3

399

זידאן 

אחמד 

טימישגב

3

01:17:55

4

304

כהן 

ליאור 

רוכבי קריות רוזן ומינץ

3

01:19:16

DNS

398

בוצ`ינסקי 

יבגני 

רוכבי קריות רוזן ומינץ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ילדות 13-14 

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

792

כרמל 

מעין 

טימישגב

1

00:34:08

2

791

לוי 

מאי 

מסטרס חיפה

1

00:38:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ילדים 13-14 

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

298

פטררו

שחר

טימישגב

1

00:23:27

2

280

כורם

 יובל

טימישגב

1

00:24:02

3

293

בהרב 

עומר

טימישגב

1

00:24:58

4

291

דן 

ניר 

CCC

1

00:26:19

5

289

כפרי 

נבו 

CCC

1

00:26:58

6

292

גולדשטיין

עומר

טימישגב

1

00:27:24

7

297

אנוסוב

שון

טימישגב

1

00:27:26

8

286

מרמור

הדר

טימישגב

1

00:28:05

9

285

שדמה

גילי

טימישגב

1

00:28:52

10

287

פוליאק 

ים 

עצמאי

1

00:28:53

11

284

זסלר 

אלון 

מסטרס חיפה

1

00:30:56

12

290

ירון

נווה

טימישגב

1

00:30:59

13

296

בר 

עידו 

מסטרס חיפה

1

00:31:09

14

299

לוי

עומר

טימישגב

1

00:31:11

15

295

מורדל 

עומר 

CCC

1

00:31:18

16

283

יצחק

איתם

טימישגב

1

00:32:15

17

282

זיסו

 תומר

טימישגב

1

00:34:04

18

294

קובי

עומר

טימישגב

1

00:39:46

DNS

281

מאור

 רן

טימישגב

 

 

DNS

288

אברמוביץ

מאור

רוכבי קריות רוזן ומינץ

 

 

DNS

300

פולק

אלמוג

ccc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסטרס 30+

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

1095

להט

בנימין

טימישגב

3

01:09:28

2

1056

צחור

גל

CCC

3

01:10:12

3

1063

שטרמר 

אנריקה 

TNT גליל עליון

3

01:16:56

4

1084

לוי-1972 

עופר 

מסטרס חיפה

3

01:18:13

5

1096

ענבי

גדי

מסטרס חיפה

3

01:25:57

6

1090

שפיר

אבנר

טימישגב

2

01:10:28

DNF

1066

אלקבץ 

נדב 

עז הרים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסטרס 40+

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

104

שרמן

אליוט

עצמאי

2

00:49:01

2

105

ויסברוד

ארז

CCC

2

00:52:06

3

101

תמיר

 יגאל

טימישגב

2

00:52:55

4

109

קציר

רן

רוכבי ת"א TACC

2

00:53:14

5

110

מצא 

שגיא 

Team Focus

2

00:53:53

6

102

זכור

אורן

עצמאי

2

00:56:02

7

107

שדמה

עמית

עצמאי

2

00:59:08

DNF

103

שרף

אלי

עצמאי

 

 

DNF

108

פונדיברידר

צבי

עז הרים

 

 

DQ

106

רשקו

יבגני

עצמאי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסטרס 50+

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

113

גולדשמיט

שמעון

עצמאי

2

00:52:05

2

111

זפרן

אליעזר

מסטרס חיפה

2

00:58:22

DQ

112

אלמוג

צביקה

CCC

 

 

1

114

מורדל 

אמנון 

CCC

1

01:08:06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסטרס נשים 50+

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

120

שלוסברג

בלהה

עצמאי

2

01:09:03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קדטיות 15-16 

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

793

בלצר 

מגאן 

TNT גליל עליון

3

01:25:46

2

794

תל-פז 

מורן 

CCC

2

01:00:49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קדטים 15-16

 

 

 

 

מקום

מספר

משפחה

שם

מועדון

הקפות

זמן סופי

 

 

 

 

 

 

 

1

661

פינסקי

עשהאל

עז הרים

3

01:04:23

2

818

שגיב

גיא

CCC

3

01:05:38

3

817

אלמוג

אורן

CCC

3

01:06:35

4

668

ללום

דניאל

טימישגב

3

01:06:44

5

819

ניב

גיא

עז הרים

3

01:07:55

6

663

חסון 

אופק 

TNT גליל עליון

3

01:09:11

7

827

שובי

עומר

טימישגב

3

01:11:02

8

826

עוז 

ניר 

רוכבי קריות רוזן ומינץ

3

01:14:46

9

666

חנין 

גיא 

רוכבי קריות רוזן ומינץ

3

01:17:16

10

795

 טוויג

תום

טימישגב

3

01:17:57

11

829

קריספיל 

עמית 

מסטרס חיפה

3

01:18:23

12

830

ברץ 

רום 

מסטרס חיפה

3

01:18:57

13

665

זסלר 

גיא 

מסטרס חיפה

3

01:20:42

14

660

שנאווי

ואאם

טימישגב

3

01:28:01

15

669

זינדר 

יונתן 

עז הרים

2

00:53:54

16

828

לוי

עומר

טימישגב

2

00:59:19

17

626

נוימן

יאיר

טימישגב

2

01:00:58

18

825

זידאן 

מוחמד 

עצמאי

2

01:04:06

DNF

824

טברון

יונתן 

CCC

2

 

DNF

664

שגיב 

גיא 

CCC

 

 

DNF

667

ברוך

גל

טימישגב

 

 

DQ

662

לניאדו 

אוני 

מסטרס חיפה

 

 

 
הדפסה

 
משרד החקלאות ופיתוח הכפר      רשות הטבע והגנים      רשות ניקוז גליל מערבי      קרן קיימת לישראל      מועצה מקומית שעב      הוועדה לשבילי ישראל     
שביל שותפות 2000