Israel  Cup Misgav XCO 2010           

   06/03/2010

 

 

Elite Men

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Place

Bib

Name

 

UCI Code

Nat\

Team

Laps

Race Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

357

Shlomi

Haimy

ISR19890619

ISR

INFOTRE-LEECOUGEN

5

01:54:44

2

368

 Benjamin

Sonntag

GER19800730

GER

 

5

01:54:48

3

354

Rotem

Ishai

ISR19860907

ISR

Jamis/ Sager Sports LLC

5

01:54:54

4

386

Hannes

Metzler

AUT19770520

AUT

 

5

01:54:58

5

389

Uwe

Hochenwarter

AUT19861124

AUT

 

5

01:57:22

6

353

Idan

Shapira

ISR19890101

ISR

CCC

5

01:59:31

7

388

Sebastian 

Szraucner 

GER19870120

SUI

Fuji-Bikes Europe

5

01:59:47

8

384

Evgeniy

Pechenin

RUS19840414

ISR

FORWARD-UDMURTIA

5

01:59:55

9

345

Elad

Daniel

ISR19880520

ISR

CCC

5

02:04:29

10

366

 Bart

van Keimpema

NED19831118

NED

 

5

02:06:31

11

352

Oded

Danon

ISR19760404

ISR

CCC

5

02:08:46

12

369

 Benjamin

BÜCHI

SUI19890406

ISR

 

5

02:09:50

13

391

Amoz

Nehoraye

ISR19910422

ISR

CCC

5

02:16:00

14

344

Itai

Birinboim

ISR19770724

ISR

Club for the Galiee

5

02:17:40

15

379

Alexey

Belokrylov

RUS19830930

RUS

FORWARD-UDMURTIA

4

02:03:45

16

351

Nitzan

Margalit

ISR19890414

ISR

CCC

4

02:06:10

17

348

Benjamin

Shemidt

ISR19910212

ISR

 TACC

2

00:55:20

 

372

 Krenn

Wolfgang

AUT19860827

ISR

 

1

DNF

 

350

Yoav

Moar

ISR19781102

ISR

Mountain goats

 

DNS

 

377

 Matthias

Leisling

GER19880224

ISR

 

 

DNS

 

380

Daniel

Federspiel

AUT19870421

ISR

 

 

DNS

 

383

David

Fletcher

 

ISR

 

 

DNS

 

387

ryan

sherlock

 

RUS

 

 

DNS

 

393

Dror

Pekatch

ISR19810515

ISR

SUBARU-GARY FISHER

 

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   Elite Women

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Place

Bib

Name

 

UCI Code

 

Team

Laps

Race Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

678

Ivon

Craft

GER 19700708

GER

 

4

01:53:46

2

675

Asa

Erlandsson

SWE19740130

SWE

Cube-Biketoyz

4

01:55:26

3

673

ענבר

רונן

ISR19730722

ISR

CCC

4

01:57:23

4

672

נגה

כורם

ISR19910823

ISR

Team Misgav

4

01:57:49

5

674

עידית

שוב

ISR19800501

ISR

CCC

4

02:04:37

6

677

Karin

Groen

NED19850809

NED

 

4

02:09:43

7

670

פז

בש

ISR19830628

ISR

Team Misgav

4

02:18:02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג'וניורס בנות 

 

 

 

 

 

Rank

Race #

Name

 

UCI Code

Team

Laps

Race Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

789

עדי

שמרי

 

CCC

3

02:21:25

 

DNS

787

טל 

אלון 

 

CCC

 

 

 

DQ

788

יובל 

בר-זיו 

 

TNT גליל עליון

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג'וניורס בנים

 

 

 

 

 

Rank

Race #

Name

 

UCI Code

Team

Laps

Race Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

151

רועי

גולדשטיין

ISR19930520

טימישגב

4

01:39:21

 

2

807

אלעד 

כהן 

 

CCC

4

01:42:18

 

3

814

גיא 

גבאי 

 

TNT גליל עליון

4

01:43:58

 

4

150

Anton

Korolev

RUS19921216

FORWARD-UDMURTIA

4

01:48:53

 

5

152

רועי

קליין-93

ISR19931218

CCC

4

01:51:05

 

6

816

חגי 

ורנר 

 

טימישגב

4

01:52:36

 

7

157

איתמר 

נפרין 

 

Team Focus

4

02:08:03

 

8

155

גל

ישראלי

 

טימישגב

4

02:15:48

 

9

154

שקד

פרנק

ISR19920717

CCC

2

00:52:37

 

DNF

153

טל 

קולר 

 

טימישגב

 

 

 

DNS

156

איתמר 

מורדל 

 

CCC

 

 

 

DQ

815

גיא 

צורי 

 

רוכבי קריות רוזן ומינץ

 

 

 
הדפסה

 
משרד החקלאות ופיתוח הכפר      רשות הטבע והגנים      רשות ניקוז גליל מערבי      קרן קיימת לישראל      מועצה מקומית שעב      הוועדה לשבילי ישראל     
שביל שותפות 2000